piątek, stycznia 28

No wreszcie! :)


Mój nieprzewidzianie długi pobyt w Polsce, ostatnimi czasy jeszcze bardziej nieprzewidzianie się przedłużył, ale już lada chwila wreszcie nastąpi jego kres :). Otóż bladym świtem w niedzielę ruszamy! Poniekąd w nieznane ;). Tempo w jakim ostatnio przyszło mi żyć przerosło moje oczekiwania. Głowa mi pęka, a zbyt mała dawka snu powoli wykańcza... Zapowiadany przełom roku faktycznie był intensywny i nerwowy. Powoli się uspokajam, ale ciągle jeszcze kilka spraw nad nami wisi. Teraz z ważniejszych zadań czeka nas znalezienie uroczego miejsca do zamieszkania, a reszta jakoś się ułoży ;).

Marzę o tym, żeby w końcu móc zatopić się w mój kraftowy świat, który nie da się ukryć, ostatnio był bardzo zaniedbany... Ale obiecuję, że jeszcze trochę i wracam na dobre! ;) Mam kilka pomysłów krążących po głowie i postaram się jak najszybciej wdrożyć je w życie!

***
Na wirtualnym rynku pojawił się właśnie kolejny numer internetowego pisemka dla mam i dzieci - sukienki spodenki, w którym znajdziecie pomysły na zabawę, kursy, teksty, a wszystko to okraszone pięknymi ilustracjami i zdjęciami.
A w tym numerze m.in. mój mały wkład - przepis na rolowane etui na kredki :). Numer trzy z tutorialem do znalezienia TU.

Do zobaczenia niebawem :).
A.

10 komentarzy:

ATC pisze...

Fajnie , że jesteś ! Trzymam kciuki za nowy dom i życzę spokoju i czasu na rękodziałanie :)
Ania z Owijalni

anita22 pisze...

gratuluję wkładu w pisemko, fajnie,że dajesz znak życia-wracaj do craftowania wiosną ze zdwojoną siłą i zapałem

anya.es pisze...

Powodzenia Agatko!:))) Czekam na wieści jak się sprawy układają... Pozdrawiam serdecznie! :)))

Mrouh pisze...

sama planuję chwilową i częściową (e)migrację i choć jestem dopiero u jej progu, to już doskonale wiem, co czujesz- łapki świerzbią, żeby podłubać, ale sposobności niewiele. Wierzę, że ta abstynencja okaże się twórczogenna- i juz czekam na jej efekty u Ciebie:-)

zufolo pisze...

oby wszystko się udało, ja tez mam dużo pomysłów a czasu mało, 14miesięczny Franio zabiera wszystko, a etui na kredki uszyje siostrzenicy ,bo już na niego polowałam,teraz będzie mi łatwiej go uszyć, bo od wpatrywania było mi trochę ciężko...Powodzenia i czekam na nowe wpisy...

dom za koncem swiata pisze...

Etui świetne - właśnie czegoś takiego szukałam dla bratanków :)
Dobrze Cię znowu widzieć! Owocnych poszukiwań!! Trzymam kciuki
Monika (cicha podczytywaczka ;))

IQ7 pisze...

Cieszę się i ja, że jesteś!... od dawna zamierzam się do uszycia etui na kredki, teraz mam jeszcze większą motywację i z twoją pomocą pójdzie szybciej... życzę powodzenia w Twoich przedsięwzięciach i pozdrawiam!

Jaszmurka pisze...

Ależ super! Gratulejszyn artykułu! :*:*

Niech Ci się wszystko cudnie układa :*

artdeco pisze...

Proszę zajrzyj do mnie (http://artdeco.blox.pl/html),czekatam na Ciebie niespodzianka, pozdrawiam goraco :)

Anonimowy pisze...

Agatko, ja w tej samej sprawie, co Art. Zajrzałam do Ciebie skuszona linkiem na artdeco i wpadłam w zachwyt :)
dormeza