środa, kwietnia 1

Ptasia cardka urodzinowa

Zapowiadana cardka już doszła, więc można o niej coś bliżej ;).

Zbierałam się kilka dni, żeby stworzyć coś na urodziny mojej przyjaciółki. Po wielu planach i zmianach, wreszcie powstała, ta oto, ptasia cardka. Kolory na zdjęciach troszkę przekłamane. Szczególnie o fiolety się rozchodzi. Jest jak jest i lepiej już nie będzie ;).

Całość na kartonowej marmurkowej, zielonej bazie. Góra to chłodna zieleń, umaziana pigmentowym fioletem. Spód kartki też marmurkowy i też zielony, ale tym razem baaardzo ciemny :).


Ten fiolet nad gazetą, to taki bardziej śliwkowy jest, a tutaj wygląda jak brąz... Dół kwiatka z rozprostowanej rafii, a góra ze sztywnego ciemnofioletowego sznurka. Do tego kilka wszytych guzików. Bardzo lubię te drewniane :). A guziki same w sobie to już najbardziej :).

Zapakowałam to w fioletową, pogniecioną bibułę (gniecioną na potrzeby mojej wizji, żeby nie było! ;)), przewiązałam cienką, jasnozieloną wstążką, bach do koperty i poszło :).

Digi credits:
Paper: About Green by Seachell + cartetrans, Elements: Springblooms by Leah ; PS Brushes: Vector Foliage-Plants by ObsydianDawn

1 komentarz:

vena7 pisze...

Piękne kartki.