czwartek, lipca 9

Zagwozdka...

Edit: Temat nieaktualny. Skoro mój problem, to i moja głowa. Bez sensu jeszcze zawracać Wasze głowy. Coś tam sklecę ;).


Dzisiaj będzie bez zdjęć. Coś tam się robi, ale małymi partiami, a części póki co nie mogę pokazać.

Natomiast mam mały problem i tak sobie pomyślałam, że może z pomocą Waszych kreatywnych główek, dojdziemy do słusznej wersji :).

Już mówię o co chodzi. Dostałam przed chwilą maila od twórców widgetu LinkWithin (tego co u mnie jest pod każdym postem i który linkuje do powiązanych, wcześniejszych postów), z prośbą o przetłumaczenie dla nich tego zwrotu: "You might also like" na polski. Niby banalne, ale mam kilka wersji w głowie i żadna z nich póki co mi nie pasuje... Każda jest jakaś toporna, no i za długa... Więc pomyślałam sobie o Was -najbardziej twórczych umysłach świata jakie znam :)). Macie jakieś pomysły? Co Wy byście chciały w tym miejscu zobaczyć?
Nie psuję świeżych umysłów swoimi wymysłami... Jeden, który mi się podoba jako tako, to: " Z tej samej bajki" ale nie wiem czy nie gryzie się za bardzo z oryginałem i z ideą twórców... Co prawda, mamy tę przewagę, że łykną wszystko ;)).
Aha, nie obiecywali w zamian miliona dolarów ;)), więc nagrodą będzie czyjaś osobista bądź grupowa satysfakcja jedynie albo aż, zależy jak kto na to patrzy ;)).

Jeśli macie ochotę, to dzielcie się pomysłami! Może taka wspólna burza mózgów zaowocuje jednak czymś zgrabnym.
Dzięki!!

Ot, taka łamigłówka z rana ;).

Miłego dnia!

5 komentarzy:

anita22 pisze...

ja bym napisała :musisz to miec ! hahah


tak poważnie to może : to też ci się spodoba :)

Anonimowy pisze...

A może:
Może się podobać

Ania z Zielonego Wzgórza pisze...

może trochę inaczej sformułowane: "Spodoba Ci sie również..."? Cos w tym stylu

cub@_libre pisze...

Dziewczyny!
Dzięki za odzew i za pomysły!! Finalnie wysłałam im wersję: "Może też Ci się spodoba". Wszystkie praktycznie moje zdania były takie same i tylko zmieniałam kolejność słów, "również" na "też" i "też" na "również" w zależności, gdzie im było lepiej ;). Aha, czasownika "spodobać", to lepiej niech nikt przy mnie w najbliższym czasie nie wymawia, bo mi się to może nie spodobać ;). A wtedy... ;)
Z tego co widzę, to wersja najbliższa wersji Anity, choć i tak najlepsza jest ta pierwotna: musisz to mieć! :)).
Dzięki!!
Miłego weekendu!!

anita22 pisze...

hahha.super :)