wtorek, grudnia 22

Kulki

Po ostatnich dwóch dużych projektach zaczęłam porządki i trochę szkoda mi było wszystkiego ruszać, więc sobie brałam tylko torbę z wełną, igiełki, herbatkę, oglądałam filmy i tworzyłam kulki.
Zajęcie polecam też jako odstresowywacz tudzież wylewanie złości ;).


Tak mnie wciągnęło ich robienie, że nie mogłam przestać. Małe będą na jakąś biżu, a pierwsza seria dużych i twardych plus kobiałka ciągle nieskończona będzie do zabawy dla Dziecka. Te duże się naprawdę fajnie robiło, bo igiełkami trudno się pokaleczyć ;). A dużymi zainspirowałam się, oglądając ostatnio bloga Filcowanki i inne cuda. Moje co prawda nie są takie perfekcyjne i tak ładnie kolorowe, ale właścicielce podobają się bardzo ;). Uwielbia piłki, kulki, więc teraz będzie ich miała pod dostatkiem ;).

Myślę, że duże byłyby świetnym prezentem dla kociaków :).

Na razie zrobione tak bez konkretnego zamysłu. Potem będę dorabiać ilościowo i rozmiarowo.

Niestety kilka dobrych sztuk z tych mniejszych w ferworze zabawy wpadła nam za szafkę i do ich wyjęcia trzeba nieco zachodu... Tak czy inaczej trochę ich się w sumie zrobiło, a mam jeszcze zapału na trochę :).

***

Chciałam też zachęcić Was do zajrzenia do Miluszkowego Kuferka. Miluszka organizuje wspaniałą akcję "Przytulanka", która mnie bardzo wzruszyła i postanowiłam też coś przygotować dla dzieciaków.

***
Z racji tego, że pewnie Was zanudzę dopiero po Świętach, to chciałam Wam życzyć magicznych, rodzinnych Świąt, pięknie pachnących, pełnych radosnych przeżyć, z dala od codziennego zgiełku!!

Nasze Święta będą inne. Na pewno będą pełne radości, na pewno będą pachniały inaczej ;), na pewno bez śniegu i na pewno z dala od Rodziny...
Za to w nagrodę mamy dla siebie czas do Nowego Roku :))). Czyli od codziennego zgiełku będziemy ponad normę ;). Choć ta norma miała być wyrabiana wyjazdowo, a z tego póki co nici, to i tak się cieszę :).

Ok, lecę dalej szykować, bo to już tuż tuż!!

7 komentarzy:

Florentyna pisze...

Tobie także udanych i niezapomnianych świąt.

anita22 pisze...

nooo no,no! wiedziałam,że nawet zwykłe kulki przerobisz tak,że pozazdroszczę :)

spokoju na świeta,uśmiechu w sercach i tylko życzliwych ludzi dookoła :)

anya.es pisze...

Słodkie te kuleczeki bardzo!
Cudownych świątecznych chwil - życzę :)

Hafija pisze...

Agato :) Wesołych, pachnących miłością, radosnych i cudnych Świąt Ci życzę :)

Pozdrawiam
Hafija/Agata

nitkowa_czarownica pisze...

śliczne kuleczki :)
Pozdrawiam i radosnych Świąt życzę :)

Gazynia pisze...

Tobie i Twoim nabliższym życzę zdrowych , pogodnych i radosnych Świąt, a ten wyjątkowy nastrój niech Was nie opuszcza...:)

Zula pisze...

Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :)