środa, września 14

Pralnia i naturalne różności ;).

Dziś kilka drobiazgów do pralni.
Tkanina na ten zestaw wykorzystana do bólu i nie do końca taka jak bym chciała, ale z uwagi na naszą tymczasowość tutaj, mam główny cel - ocieplenie różnych miejsc, nawet kosztem miszmaszu różnorakiego ;). Kiedyś zrobię wszystko od nowa.
Lepszego nowa ;).

I z kolorem i ostrością było marnie, ale...

Najpierw pokrowiec na pudło z proszkiem. Denerwowało mnie takie pudło, a teraz jakoś fajniej się go nabiera ;).
Z pralni jest przejście do garażu. Jak się robi zimno, to szparą chłód się przemyka i dlatego powstał taki ocieplacz na szaprę ;).

Uszył się równo, ale teraz na zdjęciu widzę, że się nierówno powypychał ;).
Dobijało mnie to, że nie ma w niej drzwi i że nie ma jak ustawić kosza na pranie, żeby się od razu nie rzucił w oczy przechodzących. Zasłonka za wąska, wiem, ale tyle miałam tej tkaniny na szerokość i postanowiłam kontynuować, żeby cokolwiek tam fruwało ;).


 A w tle pod drzwiami wspomniany wyżej ocieplacz :).

***
No i jeszcze poczynił się mały zestaw podarunkowy. Paczuszki z solą lawendową do kąpieli, słoik ze scrubem z cukru, miodu, oleju ze słodkich migdałów, o zapachu pomarańczy oraz lawendowe saszetki-herbatki. Wszystko już kiedyś pokazywałam, więc tylko tak poglądowo ;). 
I sól dla mnie w jesiennej, żołędziowej oprawie ;).Miłego weekendu!
A.

8 komentarzy:

amaggie pisze...

Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej kreatywności i talentu! Pojemnik na proszek - SUPER!!!

gina pisze...

świetne pomysły i piękna tkanina !
a zestaw podarunkowy obłędny :) też bym chciała taki prezent dostać :)

pozdrawiam serdecznie :)

Hania pisze...

Piękne to wszystko :) Ja również nie wytrzymuję "tymczasowości", jeśli chodzi o mieszkanie (bo mam świadomość, że wyprowadzamy się niedługo;) i obszyłam już chyba prawie cały dom poduszkami, zasłonami itp, żeby tylko ocieplić wnętrze ;) Pozdrowienia :)

Haftowane prezenty pisze...

Nawet jeśli to tymczasowe rozwiązanie to i tak bardzo mi się podoba. Masz fach w ręku. Ztesztą jak w każdej rzeczy, za którą się zabierzesz. Ale jeśli dobrze rozumiem, to tu nie będziecie mieszkać za długo? A gdzie docelowo chcecie mieszkać jesli wolno spytać?

Pozdr
Michalina

Tuome pisze...

piękne i pomysłowe rozwiązania :) to z pudełkiem na proszek to kiedyś zgapię :) (jak mnie tylko dziecka przejdą na etap, kiedy nie będę się bała zostawić proszku na podłodze w obawie, że zostanie skonsumowany).

A zestawy podarunkowe przeurocze :)

słodko- słony blog pisze...

Wow zestaw podarunkowy wspaniały ja chcę wiedzieć jak taki poczynić , jeśli można oczywiście :)

madlen2186 pisze...

Świetne pomysły ;-)Pudełko na proszek naprawdę super ;-) Wszystko tworzy jeden komplet w jednym stylu Ta zasłona tak profesjonalnie zrobiona Naprawdę świetnie ;-) Bardzo elegancka tkanina ;-)
Zapraszam do mnie ;-)

cub@_libre pisze...

Dziękuję za wszystkie miłe słowa!! Jest mi bardzo miło! Zawsze :).

Michalino, tymczasowość polega na tym, że będziemy tu jeszcze jakiś czas, który maksymalnie potrwa 3 lata, ale docelowo chcemy się zbliżyć do Europy. Nie wiem czy już do Polski, ale męczą nas odległości i różnice różnorakie ;). Tak czy inaczej tymczasowość pewnie jeszcze trochę potrwa ;).

Słodko-słony - podawałam kiedyś przepis tu http://mojekreacyjki.blogspot.com/2010/04/hendmejdowy-relaks.html na scrub z kawy. Tutaj trzeba podmienić kawę cukrem i dodać olejku według uznania. W razie dodatkowych pytań chętnie odpowiem :).

Pozdrawiam Was serdecznie!!
A.