sobota, marca 7

Zabawki Dziecku

Poza tym, że mamy stos zabawek, to chciałam, żeby Dziecko miało coś innego. Stąd powstał pomysł na zrobienie na razie kilku zabawek, ale są już pomysły na kolejne.

I tak oto powstała Żabka "Zwinna Łapka". Od środka uzbrojona w wyginalny szkielet, co właśnie czyni ją zwinną ;). Dodatkowo uzbrojona w szaliczek, a raczej apaszkę ;) stwierdzający jej płeć. Jest bardzo urocza i bardzo lubiana czyli zamierzony efekt osiągnięty.


Digi credits:
Paper: Playing by DitaB; Elements: Playing by DitaB, Emotion by Malou, Swanky by Shel Belle Scraps , abcdelf

Niedźwiedzica Misia - Krysia jest trochę nietypowa, bo nie ma okrągłej główki i okrągłego brzuszka, za to potrafi wyginać się, jak jej zielona poprzedniczka. Znalazłam ostatnio fioletowy filc, niby nic specjalnego. Fioletów miałam już kilka, ale ten jest taki wdzięczny i lawendowo-śliczny, że od razu widziałam go na brunatnej Krysi. Traf chciał, że miałam akurat lawendową koronkę, którą wykończyłam spódniczkę. Bo ja niestety lubię jak pod kolor jest... ;) . Nie zawsze wszystko, ale często. Wiem, że czasem za często, ale i tak często staram się, nie robić tak często, ale często mi nie wychodzi, żeby było nie tak często ;).

W planach męska wersja Krysi, coby Dziecku odgrywać scenki damsko-męskie ;).

Digi credits:
Paper: Botanical Heritage by Judy at a touch of class, Elements: Springtime by DitaB, Late summer by Moninda

No i wieńczący to debiutanckie trio My little Konik ;). Właściwie taki pegaz bardziej. Korpus niefilcowy, ale nie wiem jak ten materiał się nazywa. Flausz?? Grzywa i ogon filcowo-wełniany. Konik podobnie jak reszta - lubiany.

Digi credits:
Paper: Springtime by Seachell; Elements: Playing by DitaB

1 komentarz:

Doris pisze...

oryginalne, piękne, wyjątkowe i kochane! świetne, podizwiam zdolności:) piękne rzeczy szyjesz, ja chce się nauczyć, na razie podziwiam Twoje wyroby:) pozdrowionka pełne słonka!