czwartek, czerwca 2

Zaległe kursy

Ostatnio zbyt wiele czynników złożyło się na brak kreatywnych działań. Jestem w lesie ze wszystkim... Nie dość, że byłyśmy długo same, to jeszcze choroba mnie dopadło, a jakby było jeszcze mało, to znowu były duże szanse na tornado, dużo większe niż ostatnio :(. W takich nerwach jeszcze nigdy nie byłam, tym bardziej, że ostatnio tornada znowu przeszły w wielu miastach i to bardzo silne. Także przez ostatni czas byłam kłębkiem nerwów, namiętnie śledzącym serwisy pogodowe i zerkającym na wiecznie ciemne niebo... 

Powoli zaczynam do siebie dochodzić i nawet coś dłubnęłam przy maszynie, ale póki co tylko zaległe kursy jakie przygotowałam dla Czterech Kątów:


I kilka opcji :).

Buteleczka wypełniona kolorową solą.Świecznik.


Oraz świecznik z dodatkowymi wzorkami :).
Zrób to sam: Kwiaty z bibuły (link)

A tu papierowe kwiaty jako:

Ozdoby stołu :).  
Krzesła :)


 Mieszkania ogółem. Np. framugi :).


Oraz drzwi. Na wiklinowym wianku.***
A z przyjemnych obczyźnianych niespodzianek, to ostatnio do naszych sąsiadów Japończyków przyjechali znajomi-również Japończycy i Japonka-gość przyszła do mnie z grzybami w occie i pytaniem jak się robi grzybową, bo jej mąż był w Polsce, pokochał naszą zupę i je przywiózł :). Moja mina była bezcenna ;). Niestety musiałam ją rozczarować, że te pyszności to nie z tych w occie... Natomiast okazało się,  że ona sama studiowała jakiś czas temu w Polsce, sporo zwiedziła i jeszcze pamiętała sporo zwrotów. No takiej niespodzianki się nie spodziewałam :).

P.S. Dziękuję za tyle miłych słów pod poprzednim postem!! :**

Miłego weekendu!!
A.

6 komentarzy:

anita się nudzi pisze...

widzę,że te kursy to naprawdę Twoja działka :] bardzo pomysłowe dekoracje na letnie przyjęcia

kasica53 pisze...

Kwiaty już widziałam, ale sole jakoś przeoczyłam :( Muszę spróbować zrobić. Jesteś bardzo kreatywna :)

mania pisze...

Kwiaty jak żywe :) a i kompozycje solne świetne.
Pozdrawiam :)

Kasia pisze...

uwielbiam Twoje kursy i pomysły
pozdrawiam serdecznie

kasia pisze...

Pomysły i wykonanie-SUPER.Ciekawe czy można grzybowa z grzybkow mun(nie wiem czy tak się pisze)upichcić?Pozdrawiam cieplutko:)

Mrouh pisze...

Sole mnie zauroczyły, zwłaszcza ten świeczusznik w turkusowe paski:-) zawsze jak ogladam takie kursy mam ochotę natentychmiast wszystko zrobić, ale chyba bym się nie miała gdzie w chałupce ruszyć, więc sobie wzdycham przez monitor:-)